ZDRAVOTNÍ MATRACE

Máme pro Vás vystaveno několik matrací.

Matrace je možné zapůjčit domů k vyzkoušení.

BLUE MEDIC VISCO

výrobce DPV Matrace

Tato matrace je na prodejně k vyzkoušení. 

Luxusní dvojtuhostní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriálního pěn, který přináší vysokou hygienu do Vaší ložnice. Na roznášecí vrstvu je použita vysoce kvalitní VISCO pěna a pěna s částečkami stříbra SILVER FOAM. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií ŘEŠETO, která zvyšuje prodyšnost, vytváří jednotlivé zónování a prodlužuje životnost celé matrace. Matrace je dokonale odvětrávána a splňuje hygienické požadavky nejnáročnějších zákazníků.

Matrace vyrobené z antibakteriálních pěn obsahují účinnou látku zinc(2+) bis(2-sulfanylidene-1,2-dihydropirin-1-olate), č. CAS:13463-41-7,č. ES: 236-671-3 (dále též "Pyrithione zinc").

Potah ACTIPRO

BLUE MEDIC

výrobce DPV Matrace

Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z ANTIBAKTERIÁLNÍ pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM, které přináší vysokou hygienu do Vaší ložnice. Jádro matrace je upraveno nejmodernější technologií ŘEŠETO, která zvyšuje prodyšnost, vytváří jednotlivé zónování a prodlužuje životnost celé matrace. Matrace je dokonale odvětrávaná a splňuje hygienické požadavky nejnáročnějších zákazníků.

Matrace vyrobené z antibakteriálních pěn obsahují účinnou látku zinc(2+) bis(2-sulfanylidene-1,2-dihydropirin-1-olate), č. CAS:13463-41-7,č. ES: 236-671-3 (dále též "Pyrithione zinc").

Potah ACTIPRO

TOP SPRING VISCO

nebo TOP SPRING, 

výrobce DPV Matrace

Tato matrace je na prodejně k vyzkoušení.

Luxusní taštičková matrace je vyrobena z velkého počtu kvalitních taštičkových pružin a kvalitních pěn.

Jedna strana matrace tvoří vrstva VISCO elastické pěny, která poskytuje unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této pěny na teplotu lidského těla a dokonale se přizpůsobuje. Druhou stranu tvoří antibakteriální pěna ULTRA FRESH, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku hub a plísní.

Matrace je vhodná pro větší váhové zatížení.

Potah BIORYTMUS

Možno dodat v provedení TOP SPRING bez VISCO pěny. Oboustranně pěna ULTRA FRESH.

TOP SPRING VISCO

TOP SPRING

Hellen

výrobce DPV Matrace

Pětizónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu a tím zaručuje optimální spánkové klima. Antidekubitní prořez slouží jako prevence proti vzniku dekubitů - proleženin. Matrace je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Matrace je opatřena pratelným, zónově prošitým potahem. Celková výška matrace v potahu je cca 18cm. Potah Aloe vera.

ARA MAX

Výrobce KOPEKO

Kombinovaná pětizónová středně tvrdá matrace ze studené a standardní pěny. Vrchní strana je z příjemné měkké značkové pěny Endure, spodní strana je tužší. Výška je 18 cm. Hmotnostní kategorie 80 resp. 90 kg. Doporučujeme kombinaci s lamelovým roštem řady Twin. 

Soho plus

Výrobce KOPEKO

Pětizónová středně tvrdá matrace ze standardních pěn s rozdílnou tvrdostí horní a spodní strany. Výška 15,5 cm. Hmotnostní kategorie 80 resp. 90 kg. Doporučujeme kombinaci s lamelovým roštem řady Standard nebo Twin.

Nejprodávanější matrace pro Děti.

Reda, Reda-H

pružinová matrace s jádrem Bonnell, 

výrobce KOPEKO

Tato matrace v provedení REDA je na prodejně k vyzkoušení. 

Kvalitní pružinové matrace s jádrem Bonnell 207 nebo 372(provedení Reda-H) pružin a standardní polyuretanovou pěnou a s vyztužením kokosovými deskami.

Matrace jsou vhodné pro vyšší (REDA) a vysoké (REDA-H) zatížení.

Výška matrace 20 cm

Tři druhy potahů

Reda: potah LUNA

potah Aloe Vera

potah Silver Protect

Reda-H: potah LUNA

potah Aloe Vera

potah Silver Protect

GRACE lux

Soft, Hard

Matrace je na prodejně k vyzkoušení.

U verze soft je pěna o vyšší objemové hustotě, avšak s menším odporem proti stlačení, aby bylo dosaženo poměrné měkkosti. U verze lux je pěna s vysokým objemem a se skvělou dynamikou. Zónování matrace zaručuje správnou podporu páteře.

Vrchní část u této matrace tvoří speciální líná pěna 4. generace. Má vlastnosti paměťových pěn, ale zároveň je podstatně více prodyšná a má lepší dynamiku a životnost.

Spodní část tvoří pěna Metzeler s vysokou hustotou, s hmotností více než 60kg/m3.

Výška matrace 18 cm = do 140 kg         

Výška matrace 20 cm = do 140 kg      

Výška matrace 23 cm = do 170 kg       

IRSA

Matrace je na prodejně k vyzkoušení. 

Tato matrace je určena pro ty, kteří požadují měkký spánek. Komfort ležení zajišťuje vrstva z Memoryfoam pěny vysoká 4 cm, která vytvoří menší bodové zatížení a větší roznos tlaku. Nosná HR pěna zajistí prodyšnost a pružnost. Snímatelný pratelný potah. Výška jádra 16 cm. 

Výška matrace 16 cm

King Royal

Matrace pro vyšší zatížení do 170 kg. 

Výška matrace 23 cm

Variant PLUS

výrobce KOPEKO

Matrace je na prodejně k vyzkoušení.

Výška matrace je 17,5 cm.Matrace 

VARIANT PLUS je vhodná do 110 kg.

VARIANT PLUS potah ALOE VERA  

Blue Topper

Podložka na matraci

výrobce DPV Matrace

Tato matrace je na prodejně k vyzkoušení. 

Krycí matrace slouží pro zpříjemnění povrchu, dodává matraci větší komfort a poskytne lepší oporu páteře.

Krycí matrace lze použít i na nevyhovující či tvrdou matraci. Krycí matrací zpříjemníte povrch sedací soupravy při návštěvě nečekaných hostů. 

Krycí matrace s antibakteriální SILVER FOAM

*Úprava technologií ŘEŠETO - vertikální děrování

*Dokonalá hygiena a prodyšnost

*Výška cca 6 cm

Širší nabídku matrací najdete v nabídce kamenného obchodu. Rádi Vám s výběrem poradíme.