Ručně polohovací rošty

Polohovací rošt Helen KF

Zvýšená nosnost díky použití bukových lamel, 8 zdvojených lamel, březový rám, bukové lamely, popruh proti přetížení, 28 lamel, nastavení tuhosti 8 lamel, výška roštu cca 6,5 cm, nosnost 150 kg, s popruhem 170 kg.

Lamelový rošt Norma Flex

Polohovatelný lamelový rošt s 28 lamelami uložených ve výkyvných pouzdrech. Nastavení tuhosti pěti lamel ve středové oblasti. Středový stabilizační popruh. Nosnost 120 kg. Výška roštu cca 5 cm.

pouze v typizované míře 80x200 a 90x200

Lamelový rošt ALTUS KF

Masivní lamelový rošt s komfortním polohováním hlavy a nohou. Zvýšená nosnost do 150 kg. 28 zdvojených pružinových lamel z bukového dřeva. Lamely mají kvalitní pryžová pouzdra používaná především na švýcarském trhu. Středová část s ruční regulací tvrdosti, komfortní ramenní zóna pro zlepšení opory páteře. Výška roštu 8 cm.

Lamelový rošt ALTUS KF FORTIS

Nosnost 170 kg

Masivní lamelový rošt s komfortním polohováním hlavy a nohou. Zvýšená nosnost do 170 kg. 28 zdvojených pružinových lamel z bukového dřeva. Lamely mají kvalitní pryžová pouzdra používaná především na švýcarském trhu. Středová část s ruční regulací tvrdosti, komfortní ramenní zóna pro zlepšení opory páteře. Výška roštu 8 cm.

Lamelový rošt OPTIMA FLEX UP

Polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů. Možnost nastavení 5 poloh v oblast nohou a 12 poloh v oblasti hlavy.

28 lamel uložených ve výkyvných pouzdrech. Nastavení tuhosti 5 lamel ve středu roštu. Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu. Výška cca 5cm.

Nosnost roštu 130 kg.

Vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Lamelový rošt OPTIMA SIDE

Systém roštu umožňuje snadný přístup do úložného prostoru zdvihnutím z boku pomocí plynových pístů. Nastavení tvrdosti 5 lamel ve středu roštu. Zpevňující středový popruh. Vhodný pro všechny typy matrací do postele.Výška roštu cca 6 cm.

Počet lamel: 28 ks (rozměr lamel 35 x 8 mm).

Maximální zatížení: 120 kg.

Claudio KF

Březový rám - bukové lamely - popruh proti přetížení - 28 lamel - zdvojení u 8 lamel s nastavením tuhosti - výška roštu 7cm - nosnost 150 kg - záruka 5 let